Background
Background

Cariere la SABON

Căutăm în permanenţă noi angajaţi dornici să se alăture echipei noastre! Dacă eşti o persoană energică şi entuziastă, dacă ai încredere în tine şi doreşti să te dezvolţi într-un mediu tânăr, trimite-ne CV-ul şi te vom contacta.

Trimite-ne CV-ul prin fax la 021 340 50 11 sau prin e-mail la career@sabon.ro.

Responsabilităţi DIRECTOR DE MAGAZIN:
  • mulţumirea clienţilor şi a angajaţilor
  • rezultatele economice ale magazinului
  • managementul mărfurilor: gestionarea şi administrarea acestora
  • siguranţa şi securitatea magazinului
  • organizarea internă a magazinului
  • optimizarea fluxului de documente, asigurarea disponibilităţii mărfurilor şi optimizarea stocului din magazin
  • marketing la nivel local
  • inventarul şi prevenirea furturilor
  • formarea şi dezvoltarea profesională a angajaţilor.

Cerinţe DIRECTOR DE MAGAZIN:
  • experienţă relevantă în comerţ
  • experienţă managerială
  • cunoştinţe economice
  • talent organizatoric
  • foarte bune cunoştinte de operare PC
  • foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare.

Responsabilități CONSILIER CLIENTI:

  • consiliere clienţi
  • operare casă de marcat
  • recepţie marfă
  • aranjare şi ordonare marfă în magazin
  • întocmirea actelor de gestiune.

Cerințe CONSILIER CLIENȚI:

Candidatul ideal are experienţă în vânzări minim 1 an, este responsabil, energic, proactiv, deţine abilităţi persuasive şi de comunicare excelente. Este ordonat, sociabil şi stăpâneşte noţiunile de bază ale lucrului la calculator (Excel, Word, Outlook).

Right1Trans
Right2Trans