Background
Background

Cariere la SABON

Căutăm în permanenţă noi angajaţi dornici să se alăture echipei noastre! Dacă eşti o persoană energică şi entuziastă, dacă ai încredere în tine şi doreşti să te dezvolţi într-un mediu tânăr, trimite-ne CV-ul şi te vom contacta.

Trimite-ne CV-ul prin e-mail la career@sabon.ro.

Recrutăm CONSILIERI VANZARI pentru magazinele noastre din:

București

- București Mall (Vitan)

- AFI Palace Cotroceni

- Park Lake

- Mega Mall

- Promenada Mall

- Sun Plaza

- Băneasa Shopping City

- Carrefour Feeria

Iași

- Palas Mall

Cluj

- Iulius Mall

Timisoara

Constanta

- City Park

Galati

- Shopping City

Ploiesti

- AFI Palace

Responsabilități:

  • Intampina clientii si le asigura un nivel ridicat de servicii;
  • Identifica nevoile clientilor si ii consiliaza in vederea achizitionarii produselor dorite;
  • Implementeaza activitatile promotionale in magazine;
  • Promoveaza imaginea si produsele firmei;
  • Invata informatiile specifice despre produsele SABON si despre promovarea si tehnicile de vanzare ale acestora;
  • Atrage noi clienti si ii fidelizeaza pe cei existenti;
  • Opereaza in sistemul de vanzare;
  • Gestioneaza magazinul ( gestiune stocuri, comenzi, intocmire documente contabile).

Cerințe:

Candidatul ideal are o experienta in vanzari de minim 1 an, are simt de raspundere, este energic si proactiv, detine  abilitati persuasive si comunica excelent.

Este orientat catre client si catre rezultate;

Este ordonat, sociabil si stapaneste notiunile de baza ale operarii PC (Excel, Word, Outlook).

Oferta:

  • Salariu atractiv
  • Bonus - procent din vanzari
  • Discount pentru achizitionarea produselor
  • Bonuri de masa
  • Cadouri de sarbatori
  • Concursuri cu premii intre magazine
  • Decontare Transport (pentru Bucuresti)
  • Program FULL TIME ( inegal,ture de la 6 pana la 12 ore, in limita normei de 40 ore/saptamana).

Right1Trans
Right2Trans