Background
Background

Cariere la SABON

Căutăm în permanenţă noi angajaţi dornici să se alăture echipei noastre! Dacă eşti o persoană energică şi entuziastă, dacă ai încredere în tine şi doreşti să te dezvolţi într-un mediu tânăr, trimite-ne CV-ul şi te vom contacta.

Trimite-ne CV-ul prin e-mail la career@sabon.ro.

Recrutăm CONSILIERI CLIENȚI pentru magazinele noastre din:

București
- București Mall (Vitan)
- Afi Palace Cotroceni
- Park Lake
- Sun Plaza
- Promenada Mall
- Băneasa Shopping City

Iași

- Palas Mall

Cluj

- Iulius Mall

Responsabilități:

  • Participarea activă la vânzarea produselor în concordanță cu strategia de vânzări
  • Asigurarea unui nivel ridicat de servicii în interiorul magazinelor

  • Menținerea standardelor de visual conform cerințelor de brand

  • Implementarea activităților promoționale în magazin

  • Promovarea imaginii și a produselor firmei

  • Asigurarea asistenței și consilierea clienților în achiziționarea produselor comercializate

  • Identificarea nevoilor clienților

  • Operare calculator și casă de marcat

  • Recepție marfă

Cerințe:

Candidatul ideal are experienţă în vânzări minim 1 an, este responsabil, energic, proactiv, deţine abilităţi persuasive şi de comunicare excelente. Este ordonat, sociabil şi stăpâneşte noţiunile de bază ale lucrului la calculator (Excel, Word, Outlook).

Oferta:

  • Salariu atractiv

  • Bonus procent din vânzările personale

  • Bonus de fidelitate și premii
  • Discount pentru achiziționarea produselor personale

  • Bonuri de masă

  • Decontare Transport pentru București

  • Program de lucru FULL TIME (flexibil în ture de 6 până la 12 ore)

Right1Trans
Right2Trans